Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Bánovce nad Bebravou Samospráva Hľadať
 
 

Komisie mestského zastupiteľstva

Zápisnice

Komisie MsZ boli zriadené a ich predsedovia zvolení na 2. MsZ 29. 1. 2019, uznesením č. 20.

 

Komisia pre financie, rozpočet

Predsednička: Mgr. Zuzana Rydziová – poslankyňa

Tajomníčka: Ing. Eva Straňáková – vedúca finančného odboru

Členovia:

Mgr. Miroslava Hudecová – poslankyňa

Ing. Mária Hajšová, PhD. – zástupkyňa primátorky

Ing. Róbert Šlosár, PhD.

Ing. Alena Strempeková

Ing. Mária Miková

Ing. Mária Peťovská– poslankyňa

 

Komisia bude zasadať podľa potreby.

 

Komisia pre správu majetku mesta

Predseda: Mgr. Dávid Holý - poslanec

Tajomník: Ing. Aneta Mačasová – pracovníčka odboru výstavby a územného plánovania

Členovia:

Mgr. Miroslava Hudecová – poslankyňa

Ing. Mária Peťovská - poslankyňa

JUDr. Pavol Trnka

JUDr. Martina Kmeťová

Bc. Milan Filo

Mgr. Ľubomír Bereš

Mgr. Lucia Bieliková

 

Komisia bude zasadať podľa potreby.

 

Komisia pre životné prostredie

Predseda: Peter Janáč  – poslanec

Tajomník: Ing. Peter Baláž – vedúci oddelenia životného prostredia, dopravy, obchodu a služieb

Členovia:

Ing. Ján Kšiňan, PhD. - poslanec

Ing. Mária Hajšová, PhD. - poslankyňa

Ing. Igor Žaťko

Ing. Eva Trnovská

Dušan Holbay

PharmDr. Ladislav Lukáš

 

Komisia bude zasadať podľa potreby.

 

Komisia pre riešenie problematiky marginalizovaných skupín a verejného poriadku

Predseda: Mgr. Peter Králik – poslanec

Tajomníčka: Mgr. Martina Černušková – pracovníčka referátu pre osobitného príjemcu a zanedbávanie školskej dochádzky

Členovia:

Marián Chovanec - poslanec

JUDr. Dušan Senčík – poslanec

Mgr. Lucia Rošteková

PhDr. Jana Vaňová

Mgr. Štefan Vančo

Ing. Marián Baláž

 

Komisia bude zasadať podľa potreby.

 

Komisia pre rozvoj vzdelávania, kultúry a cestovného ruchu

Predsednička: Mgr. Lucia Bieliková  – poslankyňa

Tajomníčka: Mgr. Monika Ašverusová – pracovníčka odboru školstva a mládeže

Členovia:

Martina Balážová – poslankyňa

Mgr. Dana Švecová - poslankyňa

Mgr. art. Silvester Lavrík

Mgr. Miriam Kiripolská

Mgr. Naďa Ondrejková - poslankyňa

Mgr. Zuzana Janáčová

 

Komisia bude zasadať podľa potreby.

 

Komisia pre mládež a šport

Predseda: Ing. Richard Makýš  – poslanec

Tajomníčka: Mgr. Lucia Šlosárová – pracovníčka sekretariátu prednostu

Členovia:

Ing. Ján Botka - poslanec

Jozef Farkaš - poslanec

Mgr. Ondrej Kubala

Andrej Jakubík

Mgr. Milan Kráľ

Mgr. Ondrej Kubík

 

Komisia bude zasadať podľa potreby.

 

Komisia pre zdravotné, sociálne a bytové otázky

Predsednička: Mgr. Dana Švecová – poslankyňa

Tajomníčka: Bc. Mária Cagáňová – pracovníčka bytového referátu

Členovia:

Mgr. Miroslav Libič - poslanec

Ing. Richard Makýš - poslanec

Mgr. Renáta Streicher

MUDr. Katarína Ščešňáková

Mgr. Iveta Duchoňová

PhDr. Mgr. Erika Slamková, MPH

 

Komisia bude zasadať podľa potreby.

 

Komisia pre rozvoj výstavby a územného plánovania

Predseda: Milan Igaz  – poslanec

Tajomníčka: Ing. Beáta Dubravická – pracovníčka odboru služieb mestu

Členovia:

Marián Chovanec - poslanec

Ing. Ján Kšiňan, PhD. - poslanec

Ing. Rudolf Košík

Ing. Peter Strapek

Ing. Martin Kyselica

Ing. Štefan Kristián

 

Komisia bude zasadať podľa potreby.

 

Komisia pre dopravu a infraštruktúru

Predseda: Ing. Ján Botka  – poslanec

Tajomník: Ing. Vladimír Fraňo – pracovník referátu pre dopravu, nebytové priestory a agendu hazardných hier

Členovia:

Peter Janáč - poslanec

JUDr. Dušan Senčík- poslanec

Ing. Róbert Praženec

Ing. Michal Kapuš

Ing. Ivan Jánošík

Mgr. Peter Petrek

 

Komisia bude zasadať podľa potreby.

 

Komisia petičná a pre ochranu verejného záujmu pri výkone verejnej  funkcie

Predsednička: Mgr. Naďa Ondrejková  – poslankyňa

Tajomník: Mgr. Roman Šišmiš – referát právnych služieb

Členovia:

Martina Balážová – poslankyňa

Mgr. Miroslav Libič – poslanec

Mgr. Miroslava Hudecová – poslankyňa

 

Komisia bude zasadať podľa potreby.


 
ÚvodÚvodná stránka